archpriest Andrey (chudo_iva) wrote,
archpriest Andrey
chudo_iva

Запитання на мові

http://zakonbozhiy.ru/
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, і заспокойте. Справа в тому, що ми з чоловіком плануємо вагітність, але нещодавно я була на похороні і, можливо, вагітна. Що тепер. Адже вагітним не можна ходити на похорони. Як заспокоїтись? Що робити?


Шановна Юлія, повір'я, що вагітним не можна відвідувати кладовище або ходити на похорони, не має нічого спільного з Православ'ям. Що ж Вам робити? Заспокоїтися і намагатися якомога частіше відвідувати храм, молитися вдома, читати Євангеліє і духовну літературу і готуватися стати матір'ю. Бережи Вас Господь!


У мого сночка доброго дня хрещени батьки померли взагали немае. Чиможна взяти названих батькив, дитинка мае 10 рокив, вин взагали тих батькив непомне, ая хочу взяти названих батькив. Чиможна взять чоловика и дружину так як я хочу взять, щоб вони були названи батьки.


Шановна Оксана, в Церкві немає традиції призначати нових хресних батьків. Проте, якщо у Вас є знайома православна сім'я, то Ви можете попросити їх допомагати в духовному вихованні Вашої дитини.
Tags: вопросы, вопросы на zakonbozhiy.ru, восприемник, ответы, суеверие
Subscribe

 • Свт. Иоанна Златоустого, апостола Филиппа

  Записки на субботу и воскресенье прошу писать до 7-00 этих дней.

 • (no subject)

  "призвал нас Бог не к нечистоте, но к святости" (1Сол. 4:7). Тяжело, невероятно тяжело следовать христианину этому Божию призыву. Хочется соединить…

 • (no subject)

  "Подлинное счастье невозможно без двух факторов: свободы выбора и соединения с Источником этого счастья - Богом. Архистратиг Михаил сделал свой…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments